tel 504 230 328

Dworzec kolejowy PKP Nałęczów usytuowany jest poza miastem. Stacja kolejowa Nałęczów położona jest w Drzewcach w odległości ok. 4 km od centrum Nałęczowa. Z Taxi Blue – Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów to nie problem. Zamów naszą usługę Kursy na dworzec PKP Nałęczów, a odbierzemy Cię lub zawieziemy na konkretną godzinę. W razie potrzeby pomożemy z bagażem. Jeśli podróżujesz w nocy, możemy czekać na Ciebie na peronie.

Dworzec PKP Nałęczów dojazd

W przypadku opóźnienia pociągu Taxi Nałęczów będzie na Ciebie czekać. W razie jakichkolwiek zmian i utrudnień jesteśmy w stałym kontakcie z naszym klientem. Jeśli masz szczególne życzenia, skontaktuj się z nami. Postaramy się je zrealizować. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Oferujemy możliwość zaczekania na klienta na dworcu. Wówczas warto zamówić naszą usługę odpowiednio wcześnie. Często zdarzają się opóźnienia pociągów czy autobusów, czasami wynoszące nawet kilkadziesiąt minut. Udostępniamy klientom nasz numer telefonu, dlatego możemy pozostać w stałym kontakcie. Wystarczy poinformować nas o planowanej godzinie przyjazdu, nawet gdy różni się ona od tej ustalonej wcześniej ze względu na opóźnienie środka komunikacji. Nie wpłynie to na cenę usługi.

Gdzie czekamy?

W okolicach dworca w Nałęczowie znajduje się postój Taxi, gdzie możemy zaczekać na naszych klientów przez dowolny czas. Jesteśmy doskonale widoczni. Dysponujemy bowiem samochodami z odpowiednimi oznaczeniami. Dzięki temu można z łatwością znaleźć nas na parkingu. Jeśli będziesz mieć z tym problem, istnieje opcja skorzystania z podanego numeru telefonu. W sytuacji, gdy chcesz, by samochód podjechał w inny punkt w okolicach dworca, również możemy się na to zgodzić. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza dla osób, które wysiadają z pociągu z ciężkimi bagażami, a także klientów niepełnosprawnych. Nasze usługi transportowe można w pełni spersonalizować, dopasowując je do własnych potrzeb i konkretnych okoliczności.

Możesz również poczekać na nas w okolicach postoju taxi, a my podjedziemy już po Twoim przyjeździe. Działamy bowiem zarówno na wcześniejsze zamówienie, jak i bezpośrednio po telefonie od klienta. Zapraszamy do kontaktu osoby przyjeżdżające lub wyjeżdżające z Nałęczowa.

Kursy na zamówienie

Taksówka

Potrzebujesz transportu? Musisz się szybko dostać do pracy? Odebrać lub zawieźć dziecko do szkoły? Pojechać do lekarza? Podjechać do koleżanki, cioci, wujka, mamy? Skorzystaj z przewozu Taxi Blue – Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów.

 

Zobacz więcej

Kursy na lotnisko

Taksówka

Planujesz wyjazd lub przyjazd z Lotniska Lublin? Skorzystaj z usług Taxi Blue – Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów. Port lotniczy Lublin to międzynarodowy port lotniczy położony 10 km na wschód od centrum Lublina, w mieście Świdnik.

 

Zobacz więcej

Zakupy z dowozem

Taksówka

Nikt nie zna okolicy tak jak doświadczony kierowca Taxi Blue – Taxi Nałęczów. Polecimy Ci najlepsze lokale w mieście. Naszą taksówką dotrzesz tam szybko i bezpiecznie. Jeśli jednak masz ochotę zjeść w domu, z Taxi Nałęczów to nie problem.

 

Zobacz więcej

Kursy na dworzec PKP

Taksówka

Dworzec kolejowy PKP Nałęczów usytuowany jest poza miastem. Stacja kolejowa Nałęczów położona jest w Drzewcach w odległości ok. 4 km od centrum miasta Nałęczów. Zamów naszą usługę Kursy na dworzec PKP Nałęczów, a zawieziemy Cię na konkretną godzinę

 

Zobacz więcej

Taxi bagażowe

Taksówka

Nie posiadasz pojazdu, a potrzebujesz przewieźć bagaż, torby, walizki, zakupy? Zadzwoń po Taxi Nałęczów i zamów transport bagażu. Do Twojej dyspozycji dostępne jest auto, w którym bez problemu zmieszczą się wszelkie paczki, plecaki, siatki z zakupami itd.

 

Zobacz więcej

Obsługa imprez

Taksówka

Taxi Blue – Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów zajmuje się obsługą imprez okolicznościowych. Gościom imprezy zapewniamy sprawny dojazd na miejsce i bezpieczny powrót do domu. Jesteśmy także do dyspozycji podczas trwania przyjęcia.

 

Zobacz więcej