tel 504 230 328

Taxi Blue – Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów zajmuje się obsługą imprez okolicznościowych. Gościom imprezy zapewniamy sprawny dojazd na miejsce i bezpieczny powrót do domu. Jesteśmy także do dyspozycji podczas trwania przyjęcia – możemy w każdej chwili odwieźć uczestników zabawy lub dowieźć jedzenie oraz alkohol, którego zabrakło na stołach. Obsługujemy komunie, chrzciny, wesela, wieczory kawalerskie i panieńskie, imprezy firmowe i inne wydarzenia. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i komfortowy przejazd. Jesteśmy w stanie przegotować dla Ciebie indywidualną ofertę.

Taxi Nałęczów

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że organizacja ważnej imprezy powoduje ogromny stres. dlatego część obowiązków w zakresie logistyki możecie Państwo powierzyć nam. Zaufaj i pozwól nam przejąć część zadań. Taxi Blue - Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów dopilnuje by wszystko było na czas!

Zamówienia na tego typu wydarzenia przyjmowane są z wyprzedzeniem.

Przewóz osób

Przewóz osób to bardzo popularna usługa zarówno w trakcie wesel, jak i imprez na mieście, w których bierze udział większa grupa ludzi. Z łatwością przetransportujemy znajomych czy rodziny w odpowiednie miejsce. Nasze usługi nie ograniczają się wyłącznie do Nałęczowa. Jeśli masz taką potrzebę, możemy dojechać także dalej, do okolicznych miejscowości czy nawet innych miast. Obsługa imprez jest strzałem w dziesiątkę zwłaszcza w sytuacji, gdy odbywają się one w godzinach nocnych. Wieczorem na próżno szukać bezpośredniej komunikacji miejskiej. Z pomocą przychodzą taksówki, dowożące gości zarówno na miejsce przyjęcia, jak i do domu.

Oferujemy przewóz gości weselnych, a także grup powracających z festynów, koncertów czy innych wydarzeń kulturalnych. Bardzo często dowozimy imprezowiczów do najpopularniejszych klubów i barów w mieście. Obsługujemy także konferencje firmowe czy rodzinne spotkania większej grupy osób. W razie konieczności możemy dowieźć żałobników na pobliskie cmentarze.

Kiedy jesteśmy dostępni?

Działamy przez 24 godziny, codziennie, bez względu na dzień tygodnia. Możemy zaoferować nasze usługi dotyczące przewozu osób także w święta. To doskonałe rozwiązanie dla całych rodzin, powracających do domu ze spotkań z bliskimi. Nasze usługi są dostępne zarówno bezpośrednio, jako taxi na telefon, jak i po wcześniejszym ustaleniu, o której godzinie i gdzie mamy przyjechać po klienta. W pierwszym przypadku staramy się dojechać jak najszybciej, w zależności od aktualnego zapotrzebowania i dostępności pojazdów.

Kursy na zamówienie

Taksówka

Potrzebujesz transportu? Musisz się szybko dostać do pracy? Odebrać lub zawieźć dziecko do szkoły? Pojechać do lekarza? Podjechać do koleżanki, cioci, wujka, mamy? Skorzystaj z przewozu Taxi Blue – Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów.

 

Zobacz więcej

Kursy na lotnisko

Taksówka

Planujesz wyjazd lub przyjazd z Lotniska Lublin? Skorzystaj z usług Taxi Blue – Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów. Port lotniczy Lublin to międzynarodowy port lotniczy położony 10 km na wschód od centrum Lublina, w mieście Świdnik.

 

Zobacz więcej

Zakupy z dowozem

Taksówka

Nikt nie zna okolicy tak jak doświadczony kierowca Taxi Blue – Taxi Nałęczów. Polecimy Ci najlepsze lokale w mieście. Naszą taksówką dotrzesz tam szybko i bezpiecznie. Jeśli jednak masz ochotę zjeść w domu, z Taxi Nałęczów to nie problem.

 

Zobacz więcej

Kursy na dworzec PKP

Taksówka

Dworzec kolejowy PKP Nałęczów usytuowany jest poza miastem. Stacja kolejowa Nałęczów położona jest w Drzewcach w odległości ok. 4 km od centrum miasta Nałęczów. Zamów naszą usługę Kursy na dworzec PKP Nałęczów, a zawieziemy Cię na konkretną godzinę

 

Zobacz więcej

Taxi bagażowe

Taksówka

Nie posiadasz pojazdu, a potrzebujesz przewieźć bagaż, torby, walizki, zakupy? Zadzwoń po Taxi Nałęczów i zamów transport bagażu. Do Twojej dyspozycji dostępne jest auto, w którym bez problemu zmieszczą się wszelkie paczki, plecaki, siatki z zakupami itd.

 

Zobacz więcej

Obsługa imprez

Taksówka

Taxi Blue – Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów zajmuje się obsługą imprez okolicznościowych. Gościom imprezy zapewniamy sprawny dojazd na miejsce i bezpieczny powrót do domu. Jesteśmy także do dyspozycji podczas trwania przyjęcia.

 

Zobacz więcej