tel 504 230 328

Potrzebujesz transportu? Musisz się szybko dostać do pracy? Odebrać lub zawieźć dziecko do szkoły? Pojechać do lekarza? Podjechać do koleżanki, cioci, wujka, mamy? Skorzystaj z przewozu Taxi Blue – Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów. Z nami otrzymujesz gwarancją absolutnego profesjonalizmu.

Taxi Nałęczów to firma z dużym doświadczeniem i znajomość topografii miasta Nałęczów oraz okolic. Z nami bezpiecznie i szybko dotrzesz do wyznaczonego celu. Na prośbę Klienta nasz kierowca chętnie pomoże i odprowadzi pod same drzwi.

Taxi Nałęczów – kursy na zamówienie

Taxi Nałęczów to nie tylko kursy lokalne. Jesteśmy w stanie zawieźć Cię w każdy region Polski. Dowozimy klientów od drzwi do drzwi, bezpiecznie, komfortowo i szybko. Jesteśmy do dyspozycji 24/7 dni w tygodniu. Możesz zamówić transporty bezpośrednio przed usługą lub z wyprzedzeniem.

Taxi na telefon

Zamówienia przyjmujemy przez telefon. Wystarczy zadzwonić i poinformować nas o swoich potrzebach. Możesz zamówić zarówno usługę „na już”, jak i na wskazany dzień i godzinę. Jeśli planujesz przewóz większej liczby gości, warto poinformować nas o tym odpowiednio wcześnie. Taxi na telefon to niezwykle wygodna opcja, pozwalająca na dogadanie wszystkich szczegółów bez konieczności pisania maili czy odwiedzania naszej siedziby. Jesteśmy otwarci nawet na długie przejazdy dla większej liczby osób, czasem do odległych miejscowości.

Dostępność 24/7

Taxi na telefon Taxi Blue – Waldemar Gronkowski to firma dostępna przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Odbieramy połączenia w dowolnym momencie, nawet w święta. Dzięki temu możemy odebrać lub zawieźć naszych klientów w dowolne miejsca niezależnie od pory dnia. To doskonałe rozwiązanie zwłaszcza w godzinach nocnych, gdy nie kursuje już komunikacja miejska. Z chęcią odbierzemy nietrzeźwych gości z imprez i bezpiecznie dowieziemy ich do domu. Nasz numer jest podany na stronie, dlatego z łatwością zamówisz przejazd bezpośredni lub zamówisz usługę transportową na późniejszy czas. Jeśli masz specjalne wymogi, związane np. z przewozem bagaży czy osób niepełnosprawnych, poinformuj nas o tym odpowiednio wcześnie. Dopasujemy odpowiedni samochód, który zapewni Ci pełen komfort przejazdu.

Kursy na zamówienie

Taksówka

Potrzebujesz transportu? Musisz się szybko dostać do pracy? Odebrać lub zawieźć dziecko do szkoły? Pojechać do lekarza? Podjechać do koleżanki, cioci, wujka, mamy? Skorzystaj z przewozu Taxi Blue – Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów.

 

Zobacz więcej

Kursy na lotnisko

Taksówka

Planujesz wyjazd lub przyjazd z Lotniska Lublin? Skorzystaj z usług Taxi Blue – Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów. Port lotniczy Lublin to międzynarodowy port lotniczy położony 10 km na wschód od centrum Lublina, w mieście Świdnik.

 

Zobacz więcej

Zakupy z dowozem

Taksówka

Nikt nie zna okolicy tak jak doświadczony kierowca Taxi Blue – Taxi Nałęczów. Polecimy Ci najlepsze lokale w mieście. Naszą taksówką dotrzesz tam szybko i bezpiecznie. Jeśli jednak masz ochotę zjeść w domu, z Taxi Nałęczów to nie problem.

 

Zobacz więcej

Kursy na dworzec PKP

Taksówka

Dworzec kolejowy PKP Nałęczów usytuowany jest poza miastem. Stacja kolejowa Nałęczów położona jest w Drzewcach w odległości ok. 4 km od centrum miasta Nałęczów. Zamów naszą usługę Kursy na dworzec PKP Nałęczów, a zawieziemy Cię na konkretną godzinę

 

Zobacz więcej

Taxi bagażowe

Taksówka

Nie posiadasz pojazdu, a potrzebujesz przewieźć bagaż, torby, walizki, zakupy? Zadzwoń po Taxi Nałęczów i zamów transport bagażu. Do Twojej dyspozycji dostępne jest auto, w którym bez problemu zmieszczą się wszelkie paczki, plecaki, siatki z zakupami itd.

 

Zobacz więcej

Obsługa imprez

Taksówka

Taxi Blue – Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów zajmuje się obsługą imprez okolicznościowych. Gościom imprezy zapewniamy sprawny dojazd na miejsce i bezpieczny powrót do domu. Jesteśmy także do dyspozycji podczas trwania przyjęcia.

 

Zobacz więcej